TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een paar dagen geleden werd bekend dat de NOS dit jaar een streep zet door de uitzending van het schansspringen op Nieuwjaarsdag, maar gelukkig houdt SBS6 deze traditie levend. Hoezee!
Dat maakte de zender maandag bekend.
"We moeten, net als bij andere sporten, keuzes maken in wat we uitzenden. Elke euro kan immers maar één keer worden uitgegeven", verklaarde de NOS eerder over het schrappen van het schansspringen. Dit tot teleurstelling van heel wat trouwe kijkers. Radio 10-dj Silvan Stoet startte zelfs een petitie voor het behouden van de Nieuwjaarstraditie.
Bekijk ook: met deze tv-programma's begin je 2025 geweldig
SBS6 geeft hier nu gehoor aan. Het schansspringen in het Duitse Garmisch-Partenkirchen is namelijk op 1 januari 2025 vanaf 13:30 uur live te volgen bij de zender. Het commentaar wordt verzorgd door niemand minder dan Evert ten Napel, die dit in het verleden ook deed bij de NOS.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond