TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De komende drie dagen worden de achtste finales van de KNVB beker gespeeld. Elke avond kent twee wedstrijden die live worden uitgezonden. De eerste om 18.45 uur is exclusief bij betaalzender ESPN te zien (in dit geval AZ - FC Utrecht), de tweede om 21.00 uur op het open kanaal van Fox.
En dat wordt NAC Breda - sc Heerenveen. Een speciale wedstrijd voor Sidney van Hooijdonk. De spits van Heerenveen keert terug bij de club waar hij van 2018 tot 2021 onder contract stond én waar vader Pierre nu in de Raad van Commissarissen verantwoordelijk is voor het technische beleid. Kan eerstedivisionist NAC voor een stunt zorgen?
Na dit duel zien we ook nog samenvattingen van AZ - FC Utrecht én van De Graafschap - De Treffers die om 20.00 uur wordt gespeeld.
Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'
10:59Robert uit De Bondgenoten krijgt keiharde boodschap van thuisfront: 'Achter je rug...'