TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Niet alle renners kijken uit naar deze etappe van Loudenvielle naar Plateau de Beille, want het is vanaf de start meteen raak. De eerste 10 kilometers leiden naar de top van de Peyresourde, een berg uit de een-na-zwaarste categorie. Daarvan volgen er nog vier lastige cols; met de slotklim als zwaarste.
Lees hier alles over de Tour de France 2024
De klimmers krijgen dus een etappe op maat, voor de sprinters wordt het afzien. Als het even tegenzit, moeten ze op de eerste klim al lossen en wacht hen een lijdensweg van bijna 200 kilometer door de Pyreneeën.
Vooraan in de koers zijn Fransen te verwachten. Die zijn deze Franse nationale feestdag vaak extra gemotiveerd en gaan dan in de aanval. Winnen doen ze echter zelden: Warren Barguil was in 2017 de laatste Fransman die op 14 juli wist te winnen.
De TV van gisteren: Van Onschatbare Waarde overtroeft B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Vera, Central Intelligence, Jack Reacher
22:16B&B Vol Liefde-kijkers nemen het op voor Suus: 'Van muurkunstenaar naar muurbloempje'
19:56Van deze documentaire kennen we Jiry die Iris bezoekt in B&B Vol Liefde
18:36Marlijn Weerdenburg over haar vuurdoop bij We Zijn er Bijna!: 'Iedereen was zo weg van Martine'