TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Deelnemers aan B&B vol liefde mogen van de makers zolang het programma op televisie is eigenlijk geen interviews geven, maar daar heeft de Poolse Malgosia geen boodschap aan.
In gesprek met weekblad Party reageert ze op de recente ophef rond haar persoon toen bleek dat ze in het verleden maandenlang vast heeft gezeten. Toch geeft ze aan geen spijt te hebben van haar deelname: "Ach, ik zie er ook de voordelen van. Maar ja, nu lekt er van alles uit naar de media."
Malgosia probeert de zaak wel te relativeren: "Maar heeft niet ieder mens een rugzakje? Het is al jaren geleden, maar het blijft wel voor altijd aan mij plakken. Wat dat betreft heb ik levenslang. Daar ontkom ik niet aan." Ze weigert te vertellen waarvoor ze is veroordeeld, maar ontkent wel de geruchten dat ze veel schulden zou hebben gemaakt.
De zingende realityster vertrok onder weinig liefdevolle omstandigheden bij B&B-houder Albert. Maar kijkers kunnen alvast uitkijken naar de grote reünie-aflevering, want de pittige Poolse is van plan er bij te zijn: "Natuurlijk ga ik daarnaartoe. Ik ben een vrij mens en als ik er geen zin in zou hebben, was het een ander verhaal. Maar daar is geen sprake van. Ik ga naar de reünie!"
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'