TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Deelnemers aan B&B vol liefde mogen van de makers zolang het programma op televisie is eigenlijk geen interviews geven, maar daar heeft de Poolse Malgosia geen boodschap aan.
In gesprek met weekblad Party reageert ze op de recente ophef rond haar persoon toen bleek dat ze in het verleden maandenlang vast heeft gezeten. Toch geeft ze aan geen spijt te hebben van haar deelname: "Ach, ik zie er ook de voordelen van. Maar ja, nu lekt er van alles uit naar de media."
Malgosia probeert de zaak wel te relativeren: "Maar heeft niet ieder mens een rugzakje? Het is al jaren geleden, maar het blijft wel voor altijd aan mij plakken. Wat dat betreft heb ik levenslang. Daar ontkom ik niet aan." Ze weigert te vertellen waarvoor ze is veroordeeld, maar ontkent wel de geruchten dat ze veel schulden zou hebben gemaakt.
De zingende realityster vertrok onder weinig liefdevolle omstandigheden bij B&B-houder Albert. Maar kijkers kunnen alvast uitkijken naar de grote reünie-aflevering, want de pittige Poolse is van plan er bij te zijn: "Natuurlijk ga ik daarnaartoe. Ik ben een vrij mens en als ik er geen zin in zou hebben, was het een ander verhaal. Maar daar is geen sprake van. Ik ga naar de reünie!"
Partnerbijdrage
Kopen zonder Kijken België met Nederlandse interieur-expert te zien bij Videoland
13:18Ongeneeslijk zieke Esther vertrekt binnenkort uit De Bondgenoten
12:48We Zijn er Bijna! keert terug met Martine van Os: dit is de nieuwe reisbestemming
12:46Het regent oude bekenden rondom jubileumaflevering van GTST
12:23Deze gebeurtenis zien we in het tweede seizoen van Máxima