TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Inmiddels heeft de presentator een hoop sociaal-maatschappelijke televisieprogramma's op zijn naam staan. Armoede was in Het Amsterdam project en Het Rotterdam project al eerder een onderwerp. Met andere programma's als Beau’s Five days inside en Beau in Floradorp liet Beau andere thema's zien.
De televisiemaker en presentator vertelt aan het AD dat er in zijn nieuwe programma gezinnen gevolgd worden. Zo willen ze kijken of het door te helpen lukt om de gezinnen te leren om zichzelf te helpen. "Als mensen in de schulden raken komen ze daar ontzettend moeilijk uit. Sterker nog, vaak lopen die schulden alleen nog maar verder op. Gezinnen kunnen er aan onderdoor gaan. Ze zijn ongelukkig. Kinderen gaan zonder eten naar school. Er kan geweld ontstaan. Mensen kunnen uit huis geplaatst worden. Het is verschrikkelijk", vertelt Beau.
Beau produceert het programma zelf met zijn eigen bedrijf en waarschijnlijk is het volgend jaar op televisie te zien bij RTL.
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman