TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Inmiddels heeft de presentator een hoop sociaal-maatschappelijke televisieprogramma's op zijn naam staan. Armoede was in Het Amsterdam project en Het Rotterdam project al eerder een onderwerp. Met andere programma's als Beau’s Five days inside en Beau in Floradorp liet Beau andere thema's zien.
De televisiemaker en presentator vertelt aan het AD dat er in zijn nieuwe programma gezinnen gevolgd worden. Zo willen ze kijken of het door te helpen lukt om de gezinnen te leren om zichzelf te helpen. "Als mensen in de schulden raken komen ze daar ontzettend moeilijk uit. Sterker nog, vaak lopen die schulden alleen nog maar verder op. Gezinnen kunnen er aan onderdoor gaan. Ze zijn ongelukkig. Kinderen gaan zonder eten naar school. Er kan geweld ontstaan. Mensen kunnen uit huis geplaatst worden. Het is verschrikkelijk", vertelt Beau.
Beau produceert het programma zelf met zijn eigen bedrijf en waarschijnlijk is het volgend jaar op televisie te zien bij RTL.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'