TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Twee weken geleden kwam Roelvink terug uit Zuid-Afrika, waar hij in een afkickkliniek verbleef. Na zijn terugkeer is hij veel gaan sporten en dat deelt hij regelmatig via sociale media.
Eind september werd duidelijk dat de deejay en realityster een terugval had gehad en werd opgenomen in een afkickkliniek in Zuid-Afrika. Een aantal jaar geleden kickte hij ook al eens af van een drank- en cocaïneverslaving.
Naast de update over zijn gezondheid deelt hij in dezelfde story ook een bekende quote: 'lonely happiness is not a complete happiness'.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland