TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ook de startdatum is al bekend!
In het nieuwe programma The Best of Pop duikt Diederik in de muzikale erfenis van grote iconen uit de popmuziek. In elke aflevering staat een andere grote artiest centraal. Onder meer George Michael, Taylor Swift en Doe Maar komen voorbij.
In de show komen gastartiesten langs om een ode te brengen aan de iconen uit de popmuziek. Artiesten die hun opwachting maken in het programma zijn onder andere Berget Lewis, 3JS, The Jordan en Marlijn Weerdenburg.
Diederik is blij met zijn nieuwe programma. "Er komt toch wel een soort van droom uit. Een eigen muziekprogramma", aldus Diederik in een persverklaring. "Het gaat niet over politiek, meningen, of over de ellende in de wereld. Maar muziek is een verbindende vluchtheuvel die mensen door moeilijke periodes heen helpt, vrolijk maakt en in totale vervoering kan brengen."
The Best of Pop is vanaf donderdag 6 februari te zien op NPO 1.
Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er
16:47Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?
15:19Floortje Dessing heeft bijzondere ontmoeting met oude bekende uit haar reisprogramma
14:54Massa is Kassa: Wendy stapt boos de auto uit