TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ook de startdatum is al bekend!
In het nieuwe programma The Best of Pop duikt Diederik in de muzikale erfenis van grote iconen uit de popmuziek. In elke aflevering staat een andere grote artiest centraal. Onder meer George Michael, Taylor Swift en Doe Maar komen voorbij.
In de show komen gastartiesten langs om een ode te brengen aan de iconen uit de popmuziek. Artiesten die hun opwachting maken in het programma zijn onder andere Berget Lewis, 3JS, The Jordan en Marlijn Weerdenburg.
Diederik is blij met zijn nieuwe programma. "Er komt toch wel een soort van droom uit. Een eigen muziekprogramma", aldus Diederik in een persverklaring. "Het gaat niet over politiek, meningen, of over de ellende in de wereld. Maar muziek is een verbindende vluchtheuvel die mensen door moeilijke periodes heen helpt, vrolijk maakt en in totale vervoering kan brengen."
The Best of Pop is vanaf donderdag 6 februari te zien op NPO 1.
Albert Verlinde beantwoordt prangende vraag in Vandaag Inside: 'Zou je terug willen?'
11:32Video: Hoe zit het nu tussen Lieske en Petra uit B&B Vol Liefde 2025?
11:20Terugkijken: Ilse DeLange brengt een eerbetoon aan alle overleden sterren
11:19Patty Brard over nieuwe aanbiedingen: 'Het is natuurlijk altijd een eer als je wordt gevraagd'
11:01Barry Atsma ontroerd: 'Zo'n mooi eerbetoon aan mijn broer'