TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de Veronica Superguide van deze week vertelt ze openhartig over deze beslissing.
Evi Hanssen is in ons land duidelijk geen onbekende. Zo schoof ze in het verleden regelmatig aan bij De Wereld Draait Door, deed ze mee aan Wie is de Mol?, presenteerde ze jarenlang Expeditie Robinson en ook 3 Op Reis staat op haar ellenlange cv. Sinds kort heeft ze het tv-wereldje echter verruild voor een vaste plek naast Ruud de Wild op NPO Radio 2, waar ze om de week in de uitzending zit.
Dit bevalt haar zo goed dat ze de tv-wereld voor nu grotendeels achter zich laat. "Sinds ik om de week in Nederland radio maak met Ruud de Wild, blijft er weinig ruimte over. Daarom sla ik veel af", vertelt ze. "Inmiddels verkies ik rust en programma's waar ik voldoening uit haal boven succes en bekendheid."
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij