TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hendriks, inmiddels vaste vervanger van Johnny de Mol bij HLF8, verklaarde in de talkshow dat er via social media serieuze dreigementen aan haar zijn geuit.
De roemloze ondergang van Vandaag inside, waar Hendriks geregeld aanschoof, was uiteraard onderwerp van gesprek bij HLF8. Maar Hélène gaf direct aan zich afzijdig te houden op last van de politie. De dreiging is dermate serieus dat ze zich niet mag uitspreken over de zaak. Toch liet ze zich niet de mond snoeren.
Zo kon ze het niet laten 't op te nemen voor haar gevallen collega Johan Derksen: "En misschien ga ik dan nu ook wel weer te ver: Johan is echt een heel goede en fijne collega van mij en ik zal echt nooit een collega afvallen. Dat wil niet zeggen dat ik zijn uitglijder goedkeur. Daar heeft hij zelf ook al genoeg over gezegd, maar ik wil dat toch even kenbaar maken."
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval