TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hendriks, inmiddels vaste vervanger van Johnny de Mol bij HLF8, verklaarde in de talkshow dat er via social media serieuze dreigementen aan haar zijn geuit.
De roemloze ondergang van Vandaag inside, waar Hendriks geregeld aanschoof, was uiteraard onderwerp van gesprek bij HLF8. Maar Hélène gaf direct aan zich afzijdig te houden op last van de politie. De dreiging is dermate serieus dat ze zich niet mag uitspreken over de zaak. Toch liet ze zich niet de mond snoeren.
Zo kon ze het niet laten 't op te nemen voor haar gevallen collega Johan Derksen: "En misschien ga ik dan nu ook wel weer te ver: Johan is echt een heel goede en fijne collega van mij en ik zal echt nooit een collega afvallen. Dat wil niet zeggen dat ik zijn uitglijder goedkeur. Daar heeft hij zelf ook al genoeg over gezegd, maar ik wil dat toch even kenbaar maken."
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer