TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hendriks, inmiddels vaste vervanger van Johnny de Mol bij HLF8, verklaarde in de talkshow dat er via social media serieuze dreigementen aan haar zijn geuit.
De roemloze ondergang van Vandaag inside, waar Hendriks geregeld aanschoof, was uiteraard onderwerp van gesprek bij HLF8. Maar Hélène gaf direct aan zich afzijdig te houden op last van de politie. De dreiging is dermate serieus dat ze zich niet mag uitspreken over de zaak. Toch liet ze zich niet de mond snoeren.
Zo kon ze het niet laten 't op te nemen voor haar gevallen collega Johan Derksen: "En misschien ga ik dan nu ook wel weer te ver: Johan is echt een heel goede en fijne collega van mij en ik zal echt nooit een collega afvallen. Dat wil niet zeggen dat ik zijn uitglijder goedkeur. Daar heeft hij zelf ook al genoeg over gezegd, maar ik wil dat toch even kenbaar maken."
Zo werkt de nieuwe dagelijkse spelshow Pokerface: 'Kennis brengt je ver, bluf nog verder'
09:49Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?
08:40Hélène Hendriks: 'Ik lig liever naast Pieter Cobelens dan naast Arie Boomsma'
08:01De TV van gisteren: Raven van Dorst geprezen voor opvallend gespek in Nachtdieren USA