TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hendriks, inmiddels vaste vervanger van Johnny de Mol bij HLF8, verklaarde in de talkshow dat er via social media serieuze dreigementen aan haar zijn geuit.
De roemloze ondergang van Vandaag inside, waar Hendriks geregeld aanschoof, was uiteraard onderwerp van gesprek bij HLF8. Maar Hélène gaf direct aan zich afzijdig te houden op last van de politie. De dreiging is dermate serieus dat ze zich niet mag uitspreken over de zaak. Toch liet ze zich niet de mond snoeren.
Zo kon ze het niet laten 't op te nemen voor haar gevallen collega Johan Derksen: "En misschien ga ik dan nu ook wel weer te ver: Johan is echt een heel goede en fijne collega van mij en ik zal echt nooit een collega afvallen. Dat wil niet zeggen dat ik zijn uitglijder goedkeur. Daar heeft hij zelf ook al genoeg over gezegd, maar ik wil dat toch even kenbaar maken."
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag