TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dit zesde seizoen van Urk! draait met name om de zwangerschap van Mathilde en natuurlijk de perikelen rondom Teun Föhn. Maar fans valt het vooral op dat Jacomien Zoer, één van de publiekslievelingen, wel erg weinig in beeld is dit seizoen.
En dat vindt Jacomien zelf ook wel erg jammer en teleurstellend, laat ze aan Shownieuws weten.
“Ik vind het wel heel jammer dat ik er zo weinig inzit voor de fans, want ik krijg er heel veel leuke reacties erop.”
De Urk!-ster was altijd op pad met haar beste vriend Albert Snoek, maar nu het uit is tussen Teun Föhn en Jeroen gaat Albert wat meer met Teun om en dat betekent dat Jacomien dus een stuk minder vaak te zien is in de serie.
"Ik zit nu in twee afleveringen van de tien. Dus dat is heel weinig. Het had van mij niet nodig geweest om dan in dit seizoen te zitten,” zegt Jacomien. Ook al Story liet ze weten verbaasd te zijn. “Het seizoen ervoor was ik in alle afleveringen te zien. Ik had daarom ook verwacht dit keer meer gevraagd te worden. Dat is toch niet zo heel gek?”
Of er überhaupt een zevende seizoen van Urk! komt is nog even afwachten, maar als die er komt is Jacomien erg duidelijk. "Als er een nieuw seizoen is, dan bedank ik."
Tot nu toe hebben Urk!-fans in ieder geval nog vier afleveringen te goed van het huidige seizoen.
Urk! is iedere dinsdagavond om 20:30 uur te zien bij SBS 6
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde