TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dit zesde seizoen van Urk! draait met name om de zwangerschap van Mathilde en natuurlijk de perikelen rondom Teun Föhn. Maar fans valt het vooral op dat Jacomien Zoer, één van de publiekslievelingen, wel erg weinig in beeld is dit seizoen.
En dat vindt Jacomien zelf ook wel erg jammer en teleurstellend, laat ze aan Shownieuws weten.
“Ik vind het wel heel jammer dat ik er zo weinig inzit voor de fans, want ik krijg er heel veel leuke reacties erop.”
De Urk!-ster was altijd op pad met haar beste vriend Albert Snoek, maar nu het uit is tussen Teun Föhn en Jeroen gaat Albert wat meer met Teun om en dat betekent dat Jacomien dus een stuk minder vaak te zien is in de serie.
"Ik zit nu in twee afleveringen van de tien. Dus dat is heel weinig. Het had van mij niet nodig geweest om dan in dit seizoen te zitten,” zegt Jacomien. Ook al Story liet ze weten verbaasd te zijn. “Het seizoen ervoor was ik in alle afleveringen te zien. Ik had daarom ook verwacht dit keer meer gevraagd te worden. Dat is toch niet zo heel gek?”
Of er überhaupt een zevende seizoen van Urk! komt is nog even afwachten, maar als die er komt is Jacomien erg duidelijk. "Als er een nieuw seizoen is, dan bedank ik."
Tot nu toe hebben Urk!-fans in ieder geval nog vier afleveringen te goed van het huidige seizoen.
Urk! is iedere dinsdagavond om 20:30 uur te zien bij SBS 6
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'