TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Veel kijkers van Expeditie Robinson hadden eerst vooroordelen over Jaimie, maar haar deelname heeft voor haar juist goed uitgepakt. Ze heeft kunnen laten zien wie ze is en heeft de afgelopen weken veel complimenten gekregen van de kijkers van het survivalprogramma.
Vaes leverde belangrijke bijdrages aan de proeven en was niet bang om haar zegje te doen, tot genoegen van de kijkers. Diverse kijkers van het programma hadden haar dan ook flink onderschat.
In gesprek met RTL Boulevard vertelt Jaimie dat ze blij is dat mensen haar nu eindelijk echt hebben leren kennen. ''Het is heel leuk om na alle shitzooi die over me heen is gekomen, om wel een keertje in een opwaartse spiraal te zitten. Het is leuk om complimenten te krijgen en dat mensen toch een andere kant van mij hebben gezien. Dat ze zeggen van: dat beeld wat we van jou hadden, is best wel onterecht. Ik ben natuurlijk gewoon mezelf. Dus het is leuk dat mensen dat een keertje zien.'', laat ze erover uit.
Jaimie vertelt in het interview met RTL Boulevard ook dat ze geen spijt heeft van de keuze om zelf te vertrekken van het eiland. Door het gemis van haar zoontje, besloot ze haar spullen te pakken. ''Het is je moederinstinct. Je krijgt je kleintje weer te zien en dan heb je nog meer verlang om terug te gaan'', aldus Jaimie.
Hieronder kun je het gesprek van Jaimie met RTL Boulevard bekijken.
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne