TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
We kunnen Katja deze maand nog als Jessica Harmsen in Meerdijk verwachten. Dat blijkt uit de maandtrailer die GTST heeft gedeeld.
Katja Schuurman nam in 1999 afscheid van GTST, toen haar personage Jessica met haar grote liefde Julian (Cas Jansen) naar het buitenland vertrok. Enkele maanden geleden werd bekend dat Katja Schuurman terugkeert in GTST, iets waar fans ontzettend naar uitkijken. Die comeback duurt nu niet lang meer, want deze maand kunnen we haar weer op de buis bewonderen.
In de maandtrailer is te zien dat Julian Verduyn op zoek gaat naar oude liefdes. En net wanneer hij er een foto van Jessica bij pakt, staat ze onverwachts bij hem voor de deur. Bekijk de maandtrailer hieronder.
Goede Tijden, Slechte Tijden is elke maandag t/m donderdag om 20:00 uur op RTL 4 te zien. Vooruitkijken kan bij Videoland.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij