TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
We kunnen Katja deze maand nog als Jessica Harmsen in Meerdijk verwachten. Dat blijkt uit de maandtrailer die GTST heeft gedeeld.
Katja Schuurman nam in 1999 afscheid van GTST, toen haar personage Jessica met haar grote liefde Julian (Cas Jansen) naar het buitenland vertrok. Enkele maanden geleden werd bekend dat Katja Schuurman terugkeert in GTST, iets waar fans ontzettend naar uitkijken. Die comeback duurt nu niet lang meer, want deze maand kunnen we haar weer op de buis bewonderen.
In de maandtrailer is te zien dat Julian Verduyn op zoek gaat naar oude liefdes. En net wanneer hij er een foto van Jessica bij pakt, staat ze onverwachts bij hem voor de deur. Bekijk de maandtrailer hieronder.
Goede Tijden, Slechte Tijden is elke maandag t/m donderdag om 20:00 uur op RTL 4 te zien. Vooruitkijken kan bij Videoland.
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3