TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vanavond is bij VTM de laatste aflevering van Sergio over de Grens te zien. Sergio Herman nodigt hierin al zijn reisgenoten van het afgelopen seizoen uit voor een reünie, maar Marco Borsato is niet welkom. Hij zal dus niet te zien zijn in de aflevering. Dat meldt Het Laatste Nieuws.
De zender schrapte eerder ook al de reguliere aflevering van Sergio over de Grens waarin Borsato te zien zou zijn. Dit vanwege de beschuldigingen van seksueel grensoverschrijdend gedrag aan het adres van de zanger. Destijds liet VTM daarover weten: "Het is op dit moment aan het gerecht in Nederland om zich te buigen over de schuldvraag. Als familiezender vinden we het belangrijk om de sereniteit in dit complexe verhaal op te zoeken. Daarom kiezen we we ervoor om de aflevering waarin Marco Borsato te zien is niet uit te zenden."
Marco Borsato ligt sinds begin dit jaar onder vuur vanwege beschuldigingen van onaangename betastingen van zowel werknemers als deelnemers van The Voice Kids.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij