TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vanavond is bij VTM de laatste aflevering van Sergio over de Grens te zien. Sergio Herman nodigt hierin al zijn reisgenoten van het afgelopen seizoen uit voor een reünie, maar Marco Borsato is niet welkom. Hij zal dus niet te zien zijn in de aflevering. Dat meldt Het Laatste Nieuws.
De zender schrapte eerder ook al de reguliere aflevering van Sergio over de Grens waarin Borsato te zien zou zijn. Dit vanwege de beschuldigingen van seksueel grensoverschrijdend gedrag aan het adres van de zanger. Destijds liet VTM daarover weten: "Het is op dit moment aan het gerecht in Nederland om zich te buigen over de schuldvraag. Als familiezender vinden we het belangrijk om de sereniteit in dit complexe verhaal op te zoeken. Daarom kiezen we we ervoor om de aflevering waarin Marco Borsato te zien is niet uit te zenden."
Marco Borsato ligt sinds begin dit jaar onder vuur vanwege beschuldigingen van onaangename betastingen van zowel werknemers als deelnemers van The Voice Kids.
Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3
12:55Kefah Allush ontvangt Carrie ten Napel en Simon Keizer in nieuw seizoen De Kist
11:50Oud- X Factor-jurylid maakt donderdag debuut bij De Oranjezomer