TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Twee van de programma's zijn fictiereeksen en de overige drie zijn non-fictieprogramma's.
Veel kijkers kennen de acteur en televisiemaker van zijn rol in Netflix-serie Undercover waarin hij een grote rol speelde naast Anna Drijver, Elise Schaap en Frank Lammers. Op Belgische tv is hij vooral bekend van Tomtesterom, Het verhaal van Vlaanderen, Kamp Waes en het reisprogramma Reizen Waes. Een aantal van deze programma's werden ook in Nederland uitgezonden.
"Ik ben ongelooflijk vereerd dat ik de komende jaren niet enkel programma's voor de Vlaamse maar ook de Nederlandse kijkers mag maken", aldus Waes. "Ik kom natuurlijk vaker in ons buurland, dankzij de programma's Undercover en Reizen Waes. Enkele jaren geleden leerde ik onze noorderburen zelfs héél goed kennen in Reizen Waes Nederland."
De samenwerking tussen VRT en NPO houdt in dat programma’s uitgewisseld worden, technologie en innovaties gedeeld worden en er worden technieken om desinformatie te detecteren en tegen te gaan ontwikkeld. De eerste coproductie met Waes zal begin 2024 al te zien zijn. Om wat voor programma het gaat, is nog niet bekend. Wel is bekend dat hij bezig is met een nieuwe dramaserie.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten