TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Twee van de programma's zijn fictiereeksen en de overige drie zijn non-fictieprogramma's.
Veel kijkers kennen de acteur en televisiemaker van zijn rol in Netflix-serie Undercover waarin hij een grote rol speelde naast Anna Drijver, Elise Schaap en Frank Lammers. Op Belgische tv is hij vooral bekend van Tomtesterom, Het verhaal van Vlaanderen, Kamp Waes en het reisprogramma Reizen Waes. Een aantal van deze programma's werden ook in Nederland uitgezonden.
"Ik ben ongelooflijk vereerd dat ik de komende jaren niet enkel programma's voor de Vlaamse maar ook de Nederlandse kijkers mag maken", aldus Waes. "Ik kom natuurlijk vaker in ons buurland, dankzij de programma's Undercover en Reizen Waes. Enkele jaren geleden leerde ik onze noorderburen zelfs héél goed kennen in Reizen Waes Nederland."
De samenwerking tussen VRT en NPO houdt in dat programma’s uitgewisseld worden, technologie en innovaties gedeeld worden en er worden technieken om desinformatie te detecteren en tegen te gaan ontwikkeld. De eerste coproductie met Waes zal begin 2024 al te zien zijn. Om wat voor programma het gaat, is nog niet bekend. Wel is bekend dat hij bezig is met een nieuwe dramaserie.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)