TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Voor de gelegenheid heeft Patrick een leuke jaren 70 borrelplank gemaakt en dat zorgt voor nogal wat hilariteit.
Na het bespreken van de twee shows en het beantwoorden van kijkersvragen tovert Patrick de borrelplank - die hij met bloed, zweet en tranen heeft gemaakt - tevoorschijn.
Eline vraagt hem of hij de plank wil toelichten, omdat de luisteraars vast en zeker het recept willen horen. Op het moment dat Patrick wil vertellen hoe hij de gevulde eitjes heeft gemaakt vraagt Eline zich hardop af of het eigeel daarvan eigenlijk wel gekookt is.
Patrick barst daarop in tranen van het lachen uit. Eline probeert te redden wat er te redden valt. "Ik ben niet dom!", roept ze tot nóg meer hilariteit van Patrick.
Bekijk het grappige fragment hieronder.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven