TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vanaf vandaag wordt Tim den Besten gedurende zeven weken lang, vijf dagen per week bestraald. Daarnaast krijgt hij een chemokuur. Dat heeft zijn advocaat H.J. van der Tak donderdag laten weten namens Tim en zijn familie. ''Tim is blij dat de behandelingen zijn begonnen”, aldus de advocaat van Tim. Van der Tak wil niets loslaten over de zeldzame vorm van kanker die Tim heeft.
Kort nadat naar buiten kwam dat Tim ernstig ziek is, kwam hij in opspraak. Het Parool heeft onlangs een artikel gepubliceerd waaruit blijkt dat er drie aangiftes tegen hem zijn gedaan. De presentator zou op datingapp Grindr de identiteit van drie mannen misbruikt hebben, ondanks dat de slachtoffers hem verzochten om daarmee te stoppen.
De slachtoffers hebben laten weten dat ze er psychische problemen aan over hebben gehouden. Op dit moment verricht de politie onderzoek om vast te stellen welke mogelijke strafbare feiten hebben plaatsgevonden.
Vanwege de ophef over Den Besten heeft de KRO-NCRV besloten om de finaleweek van spelshow Waku Waku niet uit te zenden. Tim zou daar te zien zijn als kandidaat. 100 Dagen in de Vergeten Wijk, het programma van Tim en zijn vriend Nicolaas Veul, gaat vooralsnog wel door.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen