TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vanaf vandaag wordt Tim den Besten gedurende zeven weken lang, vijf dagen per week bestraald. Daarnaast krijgt hij een chemokuur. Dat heeft zijn advocaat H.J. van der Tak donderdag laten weten namens Tim en zijn familie. ''Tim is blij dat de behandelingen zijn begonnen”, aldus de advocaat van Tim. Van der Tak wil niets loslaten over de zeldzame vorm van kanker die Tim heeft.
Kort nadat naar buiten kwam dat Tim ernstig ziek is, kwam hij in opspraak. Het Parool heeft onlangs een artikel gepubliceerd waaruit blijkt dat er drie aangiftes tegen hem zijn gedaan. De presentator zou op datingapp Grindr de identiteit van drie mannen misbruikt hebben, ondanks dat de slachtoffers hem verzochten om daarmee te stoppen.
De slachtoffers hebben laten weten dat ze er psychische problemen aan over hebben gehouden. Op dit moment verricht de politie onderzoek om vast te stellen welke mogelijke strafbare feiten hebben plaatsgevonden.
Vanwege de ophef over Den Besten heeft de KRO-NCRV besloten om de finaleweek van spelshow Waku Waku niet uit te zenden. Tim zou daar te zien zijn als kandidaat. 100 Dagen in de Vergeten Wijk, het programma van Tim en zijn vriend Nicolaas Veul, gaat vooralsnog wel door.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'