TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De afgelopen weken moesten de vaste kijkers van RTL4 het op zondag even zonder talkshow doen. De zender bood namelijk alle ruimte aan Beste Kijkers, de humoristische quiz met Ruben Nicolai, Tijl Beckand en Jeroen van Koningsbrugge. Nu dat seizoen erop zit, is het weer de beurt aan Renze Klamer om het stokje over te nemen.
De komende weken bespreekt de presentator opnieuw de actualiteiten van het weekend met verschillende gasten aan tafel. En het lijkt erop dat hij zeker niet tekort zal komen aan inspiratie. Het F1-seizoen nadert, het Eurovisie Songfestival komt er bijna alweer aan en ook start er zeer binnenkort weer een nieuw seizoen van Make Up Your Mind. Het is zeer waarschijnlijk dat Renze enkele deelnemers zal verwelkomen.
Renze is vanaf deze zondag 25 februari wekelijks vanaf 21:20 uur te zien op RTL4.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'