TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De 26-jarige entertainer kreeg berichtjes van heel wat kijkers die het eng vonden hem in het slotstuk van The passion op de rand van de Doetinchemse Amphion theater te zien zitten.
Vanaf grote hoogte, met zijn benen losjes bungelend over de dakrand, bracht Soy als Jezus het lied Alles komt goed. Maar kijkers hielden ondanks die belofte hun hart vast. Nu blijkt dat Soy zich inderdaad weinig zorgen hoefden te maken. De acteur zat stevig vast aan een tuigje.
Kroon laat verder weten nog emotioneel te zijn van de gebeurtenis. Na afloop van de uitzending maakten zijn zenuwen plaats voor een onbeschrijflijk gevoel van geluk. Hij dankt iedereen voor het vertrouwen dat ze in hem hadden als de jongste Jezus tot nu toe.
Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026
10:59Yves Berendse vond Beste Zangers een droom: 'Kijk er met plezier en liefde op terug'