TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
En we beloven je alvast: deze reeks wil je niet missen.
Lees ook: De startdatum van De Golden Bachelor op Videoland is bekend
Julia Akkermans kruipt in De F*ckulteit in de huid van advocate Anouk Booke, die uitgroeit tot de jongste kandidaat-partner ooit bij haar kantoor. In eerste instantie lijkt dit iets om trots op te zijn, maar Anouk ontdekt vooral de keerzijde. Al snel gaan er namelijk verhalen rond over hoe zij deze positie bereikt zou hebben. Tijdens haar studie had ze namelijk een affaire met de flamboyante professor Hartman (Fedja van Huêt).
De spanning neemt verder toe door de journalist Max Klepper, die zich stort op een onthullend artikel over grensoverschrijdend gedrag aan Anouks oude rechtenfaculteit. Hartman komt zwaar onder vuur te liggen, maar ondanks zijn schandalen blijft de juridische wereld loyaal aan hem. Anouk stelt het echter voor dilemma's: was hun relatie nu echt? En belangrijker nog: heeft ze na al die jaren de moed om haar verhaal te delen?
Julia Akkermans en Fedja van Huêt staan er in deze Videoland Original natuurlijk niet alleen voor. De cast wordt verder aangevuld met Dirk van der Pol, Roeland Fernhout, Beau Schneider, Hajo Bruins, Stephanie van Eer, Dunya Khayma, Ziarah Janssen, Tim Olivier Somer en Jaap Postma.
Volgens Videoland hebben ook Mingus Dagelet, Anniek Pheifer en Nazmiye Oral een rol bemachtigd. Welke rollen dat precies zijn, blijft alleen nog de vraag.
Bij elke nieuwe serie hoort natuurlijk ook een trailer, en die willen we je niet onthouden. Bekijk 'm dan ook snel hieronder!
De F*ckulteit is vanaf 21 februari 2025 te bingen bij Videoland.
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom