TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Er is goed nieuws voor iedereen die heeft genoten van de comeback van Gooische Vrouwen! De serie krijgt namelijk een vervolg.
En dat vervolg omvat niet één, maar twee seizoenen. Dat meldt mediadeskundige Tina Nijkamp.
Na 15 jaar maakte de dramaserie naar het idee van Linda de Mol een comeback op SBS6 en Videoland en die werd met open armen ontvangen. Het is daarom dan ook meer dan logisch dat er een vervolg komt. Het is echter wel een leuke verrassing dat er gelijk twee nieuwe seizoenen zijn besteld. Geweldig nieuws voor de fans van de serie!
De terugkeer van Gooische Vrouwen bleek de afgelopen weken een groot succes te zijn. De eerste twee afleveringen braken op Videoland verschillende streamingrecords en het liedje Spijt Is Voor Later dat Peter Paul Muller als Martin Morero zong kwam op nummer 1 binnen in de Spotify Top 50.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'