TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Er is goed nieuws voor iedereen die heeft genoten van de comeback van Gooische Vrouwen! De serie krijgt namelijk een vervolg.
En dat vervolg omvat niet één, maar twee seizoenen. Dat meldt mediadeskundige Tina Nijkamp.
Na 15 jaar maakte de dramaserie naar het idee van Linda de Mol een comeback op SBS6 en Videoland en die werd met open armen ontvangen. Het is daarom dan ook meer dan logisch dat er een vervolg komt. Het is echter wel een leuke verrassing dat er gelijk twee nieuwe seizoenen zijn besteld. Geweldig nieuws voor de fans van de serie!
De terugkeer van Gooische Vrouwen bleek de afgelopen weken een groot succes te zijn. De eerste twee afleveringen braken op Videoland verschillende streamingrecords en het liedje Spijt Is Voor Later dat Peter Paul Muller als Martin Morero zong kwam op nummer 1 binnen in de Spotify Top 50.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint