TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Er is goed nieuws voor iedereen die heeft genoten van de comeback van Gooische Vrouwen! De serie krijgt namelijk een vervolg.
En dat vervolg omvat niet één, maar twee seizoenen. Dat meldt mediadeskundige Tina Nijkamp.
Na 15 jaar maakte de dramaserie naar het idee van Linda de Mol een comeback op SBS6 en Videoland en die werd met open armen ontvangen. Het is daarom dan ook meer dan logisch dat er een vervolg komt. Het is echter wel een leuke verrassing dat er gelijk twee nieuwe seizoenen zijn besteld. Geweldig nieuws voor de fans van de serie!
De terugkeer van Gooische Vrouwen bleek de afgelopen weken een groot succes te zijn. De eerste twee afleveringen braken op Videoland verschillende streamingrecords en het liedje Spijt Is Voor Later dat Peter Paul Muller als Martin Morero zong kwam op nummer 1 binnen in de Spotify Top 50.
Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
09:30Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer
09:03Gordon hard aangepakt in De Oranjezomer: 'Het is een patiënt'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
