TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Er is goed nieuws voor iedereen die heeft genoten van de comeback van Gooische Vrouwen! De serie krijgt namelijk een vervolg.
En dat vervolg omvat niet één, maar twee seizoenen. Dat meldt mediadeskundige Tina Nijkamp.
Na 15 jaar maakte de dramaserie naar het idee van Linda de Mol een comeback op SBS6 en Videoland en die werd met open armen ontvangen. Het is daarom dan ook meer dan logisch dat er een vervolg komt. Het is echter wel een leuke verrassing dat er gelijk twee nieuwe seizoenen zijn besteld. Geweldig nieuws voor de fans van de serie!
De terugkeer van Gooische Vrouwen bleek de afgelopen weken een groot succes te zijn. De eerste twee afleveringen braken op Videoland verschillende streamingrecords en het liedje Spijt Is Voor Later dat Peter Paul Muller als Martin Morero zong kwam op nummer 1 binnen in de Spotify Top 50.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers