TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maaike en Feico hebben op het West-Friese platteland een stolpboerderij verbouwd tot bed and breakfast. De monumentale elementen van de boerderij uit 1870 hebben ze behouden, zoals een schouw waarop een Bijbelse voorstelling is te zien.
Ze hebben hun B&B vernoemd naar de verschillende koggehuizen die in Hem en omgeving te zien zijn. De eieren bij het ontbijt komen van hun eigen kippen en in de kas in de tuin verbouwt het stel groenten en fruit. Maaike en Feico mogen als eerste hun B&B aan het gezelschap laten zien.
Daarna gaan ze door naar Egmond aan Zee, waar Margriet en Koos een slaap- en ontbijtplek uitbaten in hun huis midden in een winkelstraat. Eelke en Mario zijn de derde deelnemers aan Bed & Breakfast. Hun logeerboot ligt in Rotterdam.
Benieuwd? Deze aflevering van Bed & Breakfast is op dinsdag 2 april vanaf 20:30 uur te zien biJ MAX op NPO1.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen