TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Joy’s en Marco hebben in hun rijtjeshuis in Tilburg een bed and breakfast voor rockbands gecreëerd. Als muziekliefhebbers hadden ze regelmatig artiesten over de vloer. Die bleven na een optreden in de stad graag logeren. In plaats van voortdurend matrassen neer te leggen, besloot het stel een echte B&B te beginnen.
Inmiddels hebben ze op zolder zes robuuste zelfgebouwde stapelbedden staan. “We lopen elkaar niet in de weg, want de bands ontbijten na een optreden vaak pas rond het middaguur”, vertelde Joy’s eerder aan Omroep Brabant. In deze aflevering van Bed & Breakfast laten Joy’s en Marco hun plek zien.
Daarna zijn Karin en Ralf aan de beurt, ook uit Noord-Brabant. Zij wonen landelijker. In Gelderland leiden Yvonne en Hein de gasten rond in hun B&B.
Bed & Breakfast is iedere dinsdag vanaf 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1.
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'