TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claude Kiambe staat als hoofdartiest van de avond in de spotlight in Beste Zangers. Sinds hij een internationale hit scoorde met ‘Ladada (Mes derniers mots)’ staat het leven van de 21-jarige zanger op zijn kop. “Het is gestructureerde chaos, maar we redden het”, vertelde hij op Radio 538.
Naast de release van zijn debuutalbum Parler Français op 15 november, bereidt hij zich voor op zijn allereerste clubtour door het land. Eerst geeft hij zijn collega-muzikanten een lesje Frans, daarna drukken Hannah Mae, Karin Bloemen, Tangarine, Rikki Borgelt, Sera en Matthijn Buwalda hun eigen stempel op het repertoire van de zanger. “Het wordt echt een cadeautje. Het is zo’n bijzondere groep”, aldus Claude. “Ik ben blij dat ik hier onderdeel van uit mag maken.”
Beste Zangers is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje