TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claude Kiambe staat als hoofdartiest van de avond in de spotlight in Beste Zangers. Sinds hij een internationale hit scoorde met ‘Ladada (Mes derniers mots)’ staat het leven van de 21-jarige zanger op zijn kop. “Het is gestructureerde chaos, maar we redden het”, vertelde hij op Radio 538.
Naast de release van zijn debuutalbum Parler Français op 15 november, bereidt hij zich voor op zijn allereerste clubtour door het land. Eerst geeft hij zijn collega-muzikanten een lesje Frans, daarna drukken Hannah Mae, Karin Bloemen, Tangarine, Rikki Borgelt, Sera en Matthijn Buwalda hun eigen stempel op het repertoire van de zanger. “Het wordt echt een cadeautje. Het is zo’n bijzondere groep”, aldus Claude. “Ik ben blij dat ik hier onderdeel van uit mag maken.”
Beste Zangers is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'