TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claude Kiambe staat als hoofdartiest van de avond in de spotlight in Beste Zangers. Sinds hij een internationale hit scoorde met ‘Ladada (Mes derniers mots)’ staat het leven van de 21-jarige zanger op zijn kop. “Het is gestructureerde chaos, maar we redden het”, vertelde hij op Radio 538.
Naast de release van zijn debuutalbum Parler Français op 15 november, bereidt hij zich voor op zijn allereerste clubtour door het land. Eerst geeft hij zijn collega-muzikanten een lesje Frans, daarna drukken Hannah Mae, Karin Bloemen, Tangarine, Rikki Borgelt, Sera en Matthijn Buwalda hun eigen stempel op het repertoire van de zanger. “Het wordt echt een cadeautje. Het is zo’n bijzondere groep”, aldus Claude. “Ik ben blij dat ik hier onderdeel van uit mag maken.”
Beste Zangers is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni