TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claude Kiambe staat als hoofdartiest van de avond in de spotlight in Beste Zangers. Sinds hij een internationale hit scoorde met ‘Ladada (Mes derniers mots)’ staat het leven van de 21-jarige zanger op zijn kop. “Het is gestructureerde chaos, maar we redden het”, vertelde hij op Radio 538.
Naast de release van zijn debuutalbum Parler Français op 15 november, bereidt hij zich voor op zijn allereerste clubtour door het land. Eerst geeft hij zijn collega-muzikanten een lesje Frans, daarna drukken Hannah Mae, Karin Bloemen, Tangarine, Rikki Borgelt, Sera en Matthijn Buwalda hun eigen stempel op het repertoire van de zanger. “Het wordt echt een cadeautje. Het is zo’n bijzondere groep”, aldus Claude. “Ik ben blij dat ik hier onderdeel van uit mag maken.”
Beste Zangers is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij