TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gasten met onverwachte raakvlakken zijn het geheim van ieder goed praatprogramma. In Casa di Beau ontvangt Beau van Erven Dorens deze keer Saskia Noort en Thomas Dekker.
Een schrijfster en een ex-profwielrenner hebben op het eerste oog weinig gemeen. Noort is al twintig jaar succesvol als auteur van thrillers als Terug naar de Kust en De Eetclub, meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Maar Dekker is ook schrijver: hij bracht een aantal bestsellers uit over zijn wielerleven, dat pieken en dalen kende.
Beau heeft op zijn beurt ervaring als schrijver én als sporter. In zijn column in het AD omschreef hij wielrennen als iets meditatiefs: “De wind in je haren en het leven dat aan je voorbijglijdt.” Grote kans dat de tijd vliegt in zijn Toscaanse villa.
Deze herhaling van Casa di Beau zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:00 uur op RTL4.(HH) Wist je dat er ook een nieuw seizoen aankomt?
Partnerbijdrage
De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling