TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gasten met onverwachte raakvlakken zijn het geheim van ieder goed praatprogramma. In Casa di Beau ontvangt Beau van Erven Dorens deze keer Saskia Noort en Thomas Dekker.
Een schrijfster en een ex-profwielrenner hebben op het eerste oog weinig gemeen. Noort is al twintig jaar succesvol als auteur van thrillers als Terug naar de Kust en De Eetclub, meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Maar Dekker is ook schrijver: hij bracht een aantal bestsellers uit over zijn wielerleven, dat pieken en dalen kende.
Beau heeft op zijn beurt ervaring als schrijver én als sporter. In zijn column in het AD omschreef hij wielrennen als iets meditatiefs: “De wind in je haren en het leven dat aan je voorbijglijdt.” Grote kans dat de tijd vliegt in zijn Toscaanse villa.
Deze herhaling van Casa di Beau zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:00 uur op RTL4.(HH) Wist je dat er ook een nieuw seizoen aankomt?
Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris
11:10Douwe Bob wil populaire talentenjacht terugbrengen: 'Al moet ik het gewoon helemaal zelf doen'
10:15Hila Noorzai weer als vervanger van Eva Jinek: dit is wanneer
09:35Video: Zo namen fans afscheid van Ben Saunders
09:08Video: Nederlaag bij Boxing Gladiators hakt er flink in bij Dave Roelvink