TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gasten met onverwachte raakvlakken zijn het geheim van ieder goed praatprogramma. In Casa di Beau ontvangt Beau van Erven Dorens deze keer Saskia Noort en Thomas Dekker.
Een schrijfster en een ex-profwielrenner hebben op het eerste oog weinig gemeen. Noort is al twintig jaar succesvol als auteur van thrillers als Terug naar de Kust en De Eetclub, meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Maar Dekker is ook schrijver: hij bracht een aantal bestsellers uit over zijn wielerleven, dat pieken en dalen kende.
Beau heeft op zijn beurt ervaring als schrijver én als sporter. In zijn column in het AD omschreef hij wielrennen als iets meditatiefs: “De wind in je haren en het leven dat aan je voorbijglijdt.” Grote kans dat de tijd vliegt in zijn Toscaanse villa.
Deze herhaling van Casa di Beau zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:00 uur op RTL4.(HH) Wist je dat er ook een nieuw seizoen aankomt?
De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover
10:46Rob Goossens valt Johan Derksen (77) aan op leeftijd: 'Raakt steeds vaker de weg kwijt'