TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gasten met onverwachte raakvlakken zijn het geheim van ieder goed praatprogramma. In Casa di Beau ontvangt Beau van Erven Dorens deze keer Saskia Noort en Thomas Dekker.
Een schrijfster en een ex-profwielrenner hebben op het eerste oog weinig gemeen. Noort is al twintig jaar succesvol als auteur van thrillers als Terug naar de Kust en De Eetclub, meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Maar Dekker is ook schrijver: hij bracht een aantal bestsellers uit over zijn wielerleven, dat pieken en dalen kende.
Beau heeft op zijn beurt ervaring als schrijver én als sporter. In zijn column in het AD omschreef hij wielrennen als iets meditatiefs: “De wind in je haren en het leven dat aan je voorbijglijdt.” Grote kans dat de tijd vliegt in zijn Toscaanse villa.
Deze herhaling van Casa di Beau zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:00 uur op RTL4.(HH) Wist je dat er ook een nieuw seizoen aankomt?
Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'