TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Gasten met onverwachte raakvlakken zijn het geheim van ieder goed praatprogramma. In Casa di Beau ontvangt Beau van Erven Dorens deze keer Saskia Noort en Thomas Dekker.
Een schrijfster en een ex-profwielrenner hebben op het eerste oog weinig gemeen. Noort is al twintig jaar succesvol als auteur van thrillers als Terug naar de Kust en De Eetclub, meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Maar Dekker is ook schrijver: hij bracht een aantal bestsellers uit over zijn wielerleven, dat pieken en dalen kende.
Beau heeft op zijn beurt ervaring als schrijver én als sporter. In zijn column in het AD omschreef hij wielrennen als iets meditatiefs: “De wind in je haren en het leven dat aan je voorbijglijdt.” Grote kans dat de tijd vliegt in zijn Toscaanse villa.
Deze herhaling van Casa di Beau zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:00 uur op RTL4.(HH) Wist je dat er ook een nieuw seizoen aankomt?
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?