TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bezoekers van Concert at SEA troffen het dit jaar. In zomerse temperaturen konden ze eind juni kijken naar artiesten als Anouk, Suzan & Freek, De Jeugd van Tegenwoordig, Di-Rect, Goldband, Antoon, George Ezra en natuurlijk Bløf.
De Zeeuwse band organiseert Concert at SEA sinds 2006 en treedt er zelf ook op. Het driedaagse festival op de Brouwersdam in Zeeland staat in de top 5 van grootste festivals van Nederland. In de loop der jaren zijn er steeds meer activiteiten bijgekomen, zoals dj’s, discoshows en comedy.
Bløf sluit het festival traditioneel zelf af en had dit jaar een speciale versie van ‘Dansen aan zee’ in petto, dat samen met de Portugese fadozangeres Christina Branco werd uitgevoerd. Vanavond een registratie van deze editie van Concert at SEA.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij