TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bezoekers van Concert at SEA troffen het dit jaar. In zomerse temperaturen konden ze eind juni kijken naar artiesten als Anouk, Suzan & Freek, De Jeugd van Tegenwoordig, Di-Rect, Goldband, Antoon, George Ezra en natuurlijk Bløf.
De Zeeuwse band organiseert Concert at SEA sinds 2006 en treedt er zelf ook op. Het driedaagse festival op de Brouwersdam in Zeeland staat in de top 5 van grootste festivals van Nederland. In de loop der jaren zijn er steeds meer activiteiten bijgekomen, zoals dj’s, discoshows en comedy.
Bløf sluit het festival traditioneel zelf af en had dit jaar een speciale versie van ‘Dansen aan zee’ in petto, dat samen met de Portugese fadozangeres Christina Branco werd uitgevoerd. Vanavond een registratie van deze editie van Concert at SEA.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie