TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Cruijff, alcohol, naakte meisjes en een koel bad', stond te lezen in de Duitse krant Bild aan de vooravond van de WK-finale in 1974. Oud-journalist Guido Frick was getuige van het zwembadtafereel in het Waldhotel Krautkrämer in Hiltrup en schreef er het artikel over. Verdiensten: 500 Mark. Al snel kregen ook de Oranjespelersvrouwen het artikel onder ogen. Het veroorzaakte een rel.
In de finale was het Nederlands elftal weinig waard. Wellicht was alles anders gelopen als het artikel niet geschreven zou zijn. Theo Maassen drinkt een biertje met de journalist om alle details van het zwembadincident te horen. Volgens Frick uiterst onschuldig. Met de Duitse penaltyprofessor Daniel Memmert sluit de cabaretier zijn serie Der Theo af. Op naar het EK op 14 juni.
De slotaflevering van Der Theo is op dinsdag 11 juni om 21:31 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen