TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
September wordt in ieder geval geen saaie maand.
Als wij momenteel namen roepen als 'Anja', 'Robert Jan', 'Mirjam' en 'Thijz', is het goed mogelijk dat jij maar aan één ding kan denken: B&B Vol Liefde. Het vierde seizoen van deze realityshow heeft ons massaal in zijn greep, maar je weet wat ze zeggen: aan al het leuks komt een eind.
Binnenkort komt er na negen weken toch echt een einde aan de avonturen van de B&B-houders. Althans, natuurlijk pas nadat de reünieaflevering is uitgezonden, waarin Art Rooijakkers samen met alle kandidaten terug zal blikken op de afleveringen.
De week na de reünie is het echter tijd voor ander vertier. Alleen luidt de vraag: met welke programma's hoopt RTL de 1 tot 1,5 miljoen kijkers van B&B Vol Liefde nu eigenlijk vast te houden?
De planning van RTL ziet er vanaf maandag 16 september als volgt uit:
Lees ook: Deze programma's kun je na de zomer op tv verwachten
Al deze programma's zijn te zien op RTL 4 en terug te kijken via Videoland.
Partnerbijdrage
Wie zegt dat slim zijn saai is? Het gloednieuwe programma Briljante Breinen bewijst namelijk het tegendeel. Onder leiding van Linda de Mol strijden twaalf superslimme studenten om de titel Briljantste Brein van 2025.
Johan Derksen loopt warm voor B&B vol liefde-deelnemer Ingrid: 'Echt een beest is dat'
09:10De TV van gisteren: Teleurstellend einde voor jubileumreeks Muziekfeest op het plein
19:09Miljuschka Witzenhausen toont eerste foto met moeder Astrid Holleeder in RTL Boulevard: 'Ik vind het best wel eng'
17:29Grote tegenvaller tijdens opnames nieuw seizoen Gooische Vrouwen: 'Dat wordt nog spannend'
16:57Expeditie Robinson-kandidaten doen onsmakelijke boekje open: 'Ik heb in iemand anders z'n drol gestaan'