TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
September wordt in ieder geval geen saaie maand.
Als wij momenteel namen roepen als 'Anja', 'Robert Jan', 'Mirjam' en 'Thijz', is het goed mogelijk dat jij maar aan één ding kan denken: B&B Vol Liefde. Het vierde seizoen van deze realityshow heeft ons massaal in zijn greep, maar je weet wat ze zeggen: aan al het leuks komt een eind.
Binnenkort komt er na negen weken toch echt een einde aan de avonturen van de B&B-houders. Althans, natuurlijk pas nadat de reünieaflevering is uitgezonden, waarin Art Rooijakkers samen met alle kandidaten terug zal blikken op de afleveringen.
De week na de reünie is het echter tijd voor ander vertier. Alleen luidt de vraag: met welke programma's hoopt RTL de 1 tot 1,5 miljoen kijkers van B&B Vol Liefde nu eigenlijk vast te houden?
De planning van RTL ziet er vanaf maandag 16 september als volgt uit:
Lees ook: Deze programma's kun je na de zomer op tv verwachten
Al deze programma's zijn te zien op RTL 4 en terug te kijken via Videoland.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026