TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
September wordt in ieder geval geen saaie maand.
Als wij momenteel namen roepen als 'Anja', 'Robert Jan', 'Mirjam' en 'Thijz', is het goed mogelijk dat jij maar aan één ding kan denken: B&B Vol Liefde. Het vierde seizoen van deze realityshow heeft ons massaal in zijn greep, maar je weet wat ze zeggen: aan al het leuks komt een eind.
Binnenkort komt er na negen weken toch echt een einde aan de avonturen van de B&B-houders. Althans, natuurlijk pas nadat de reünieaflevering is uitgezonden, waarin Art Rooijakkers samen met alle kandidaten terug zal blikken op de afleveringen.
De week na de reünie is het echter tijd voor ander vertier. Alleen luidt de vraag: met welke programma's hoopt RTL de 1 tot 1,5 miljoen kijkers van B&B Vol Liefde nu eigenlijk vast te houden?
De planning van RTL ziet er vanaf maandag 16 september als volgt uit:
Lees ook: Deze programma's kun je na de zomer op tv verwachten
Al deze programma's zijn te zien op RTL 4 en terug te kijken via Videoland.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij