TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kleintjes worden groot: Christiaan en Jan, de oudste zoons van Frans en Mariska, zijn inmiddels de twintig gepasseerd en hebben allebei een relatie. Dat het serieus is, blijkt wel uit het feit dat vriendinnen Kim en Gwen in de leader van de realityserie te zien zijn. Fans kunnen niet wachten tot de comebackreeks van start gaat. Ook het nieuwe intronummer van de serie valt in de smaak. "Kan niet wachten. Zo leuk dat jullie iedereen weer een kijkje laten nemen in jullie leven", klinkt het onder meer op social media. En: "Gaat vast weer een dolle boel worden." Een andere vroegere kijker vraagt: "Krijgen we dan weer te zien dat je Chinees gaat halen, Frans?"
De doorgewinterde fans van Frans en z'n gezin valt een afwezige op: zijn broer, Dorus. Of hij te zien zal zijn in het nieuwe seizoen is niet bekend. In 2022 kwam het verdrietige nieuws dat er kanker bij hem is geconstateerd. Hoe het nu met hem gaat, is ook niet duidelijk. Wellicht komt daar in de realityserie antwoord op, of blijft Dorus bewust buiten de schijnwerpers.
De Bauers – 20 jaar later is vanaf 4 april elke donderdag om 20.30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers