TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kleintjes worden groot: Christiaan en Jan, de oudste zoons van Frans en Mariska, zijn inmiddels de twintig gepasseerd en hebben allebei een relatie. Dat het serieus is, blijkt wel uit het feit dat vriendinnen Kim en Gwen in de leader van de realityserie te zien zijn. Fans kunnen niet wachten tot de comebackreeks van start gaat. Ook het nieuwe intronummer van de serie valt in de smaak. "Kan niet wachten. Zo leuk dat jullie iedereen weer een kijkje laten nemen in jullie leven", klinkt het onder meer op social media. En: "Gaat vast weer een dolle boel worden." Een andere vroegere kijker vraagt: "Krijgen we dan weer te zien dat je Chinees gaat halen, Frans?"
De doorgewinterde fans van Frans en z'n gezin valt een afwezige op: zijn broer, Dorus. Of hij te zien zal zijn in het nieuwe seizoen is niet bekend. In 2022 kwam het verdrietige nieuws dat er kanker bij hem is geconstateerd. Hoe het nu met hem gaat, is ook niet duidelijk. Wellicht komt daar in de realityserie antwoord op, of blijft Dorus bewust buiten de schijnwerpers.
De Bauers – 20 jaar later is vanaf 4 april elke donderdag om 20.30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'