TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kleintjes worden groot: Christiaan en Jan, de oudste zoons van Frans en Mariska, zijn inmiddels de twintig gepasseerd en hebben allebei een relatie. Dat het serieus is, blijkt wel uit het feit dat vriendinnen Kim en Gwen in de leader van de realityserie te zien zijn. Fans kunnen niet wachten tot de comebackreeks van start gaat. Ook het nieuwe intronummer van de serie valt in de smaak. "Kan niet wachten. Zo leuk dat jullie iedereen weer een kijkje laten nemen in jullie leven", klinkt het onder meer op social media. En: "Gaat vast weer een dolle boel worden." Een andere vroegere kijker vraagt: "Krijgen we dan weer te zien dat je Chinees gaat halen, Frans?"
De doorgewinterde fans van Frans en z'n gezin valt een afwezige op: zijn broer, Dorus. Of hij te zien zal zijn in het nieuwe seizoen is niet bekend. In 2022 kwam het verdrietige nieuws dat er kanker bij hem is geconstateerd. Hoe het nu met hem gaat, is ook niet duidelijk. Wellicht komt daar in de realityserie antwoord op, of blijft Dorus bewust buiten de schijnwerpers.
De Bauers – 20 jaar later is vanaf 4 april elke donderdag om 20.30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen