TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De groepsdynamiek op het eiland zorgt regelmatig voor roddel en achterklap. Dat was de vorige editie van Expeditie Robinson niet anders. Latere winnaar Willem Voogd stemde in met een plan om wraak te nemen op de roddelaars, vertelde de acteur in een interview met De Telegraaf.
Hij kon het goed vinden met deelneemster Krista Arriëns. Ze vertelde hem dat ze andere kandidaten negatief had horen praten over haar. “Ik vond dat niet heel netjes. Zo ga je niet met mensen om.” Krista werd weggestemd, tot woede van Willem.
Vervolgens lukte het hem om de boosdoener Iris Enthoven naar huis te sturen. Zij liet in duidelijke bewoordingen weten dat niet leuk te vinden. Na het incident hebben Iris en Willem het al snel weer goedgemaakt. “We kunnen gewoon door één deur.”
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun
20:22Kees blikt terug op B&B Vol Liefde: 'Dat was niet handig van mij om te zeggen'
19:59RTL deelt eerste beelden van comeback Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family