TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De groepsdynamiek op het eiland zorgt regelmatig voor roddel en achterklap. Dat was de vorige editie van Expeditie Robinson niet anders. Latere winnaar Willem Voogd stemde in met een plan om wraak te nemen op de roddelaars, vertelde de acteur in een interview met De Telegraaf.
Hij kon het goed vinden met deelneemster Krista Arriëns. Ze vertelde hem dat ze andere kandidaten negatief had horen praten over haar. “Ik vond dat niet heel netjes. Zo ga je niet met mensen om.” Krista werd weggestemd, tot woede van Willem.
Vervolgens lukte het hem om de boosdoener Iris Enthoven naar huis te sturen. Zij liet in duidelijke bewoordingen weten dat niet leuk te vinden. Na het incident hebben Iris en Willem het al snel weer goedgemaakt. “We kunnen gewoon door één deur.”
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL