TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De groepsdynamiek op het eiland zorgt regelmatig voor roddel en achterklap. Dat was de vorige editie van Expeditie Robinson niet anders. Latere winnaar Willem Voogd stemde in met een plan om wraak te nemen op de roddelaars, vertelde de acteur in een interview met De Telegraaf.
Hij kon het goed vinden met deelneemster Krista Arriëns. Ze vertelde hem dat ze andere kandidaten negatief had horen praten over haar. “Ik vond dat niet heel netjes. Zo ga je niet met mensen om.” Krista werd weggestemd, tot woede van Willem.
Vervolgens lukte het hem om de boosdoener Iris Enthoven naar huis te sturen. Zij liet in duidelijke bewoordingen weten dat niet leuk te vinden. Na het incident hebben Iris en Willem het al snel weer goedgemaakt. “We kunnen gewoon door één deur.”
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?