TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft in ieder geval alvast een en al gezelligheid te worden.
Wie 'Gijs Groenteman' zegt, zal vast ook gelijk denken aan 'Marcel van Roosmalen'. Op televisie waren de twee lange tijd een onlosmakelijk duo, maar vanaf aanstaande zondag is dat verleden tijd. Gijs Groenteman gaat dan van start met Groenteman op Zondag, een nieuw soort talkshow dat volledig in het teken staat van kunst en cultuur. Wekelijks zal hij het publiek leiden door het culturele aanbod in Nederland.
Lees ook: BNNVARA deelt meer details over tv-programma van Gijs Groenteman
Gelukkig hoeft hij dit niet helemaal alleen te doen. Iedere uitzending opent hij weer de deuren voor speciale gasten die hem iets over hun voorstelling en/of show kunnen vertellen. In de eerste aflevering hebben Corry Konings, rapper Donnie en Froukje de eer om af te trappen, zo onthult de presentator vandaag in het NPO Radio 1-programma Nooit Meer Slapen.
Groenteman op Zondag is vanaf zondag 28 januari wekelijks om 19:25 uur te zien op NPO2.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij