TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Stillevens fotograferen is goed te doen, maar hoe leg je beweging vast in een enkel beeld? Eerder dit seizoen waagden de amateurfotografen van Het Perfecte Plaatje zich al aan een talkpoedershoot met turners. Pittig, maar vergeleken met de eerste opdracht in deze aflevering was dat een koud kunstje.
De zes overgebleven kandidaten - en dat zijn Niek Roozen, Loes Haverkort, Quinty Misiedjan, Frans Duijts, Henry Schut en Waldemar Torenstra - melden zich in het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven, waar ze schoonspringers gaan fotograferen. Presentator Tijl Beckand legt uit dat ze moeten afdrukken voordat hun model het water raakt.
Bij de tweede shoot mogen de fotografen hun fantasie gebruiken. Het thema is ‘the morning after’ en dat betekent veel verlopen ogende modellen die het liefst weer in bed willen kruipen. Wie maakt de ultieme katerfoto?
Benieuwd hoe dit ze vergaat? Het Perfecte Plaatje is iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Deze man wil niet in Vandaag Inside, Johan Derksen baalt
13:24Dit is de startdatum van Met het mes op tafel
11:28Actrice Robin Martens misselijk en zenuwachtig voor deelname Expeditie Robinson
10:41Video: Gordon krijgt nogal wat kritiek op zijn nieuwe avontuur van Johan Derksen
10:15Nieuwe bekende namen toegevoegd aan cast Sleepers