TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie weet het meest over Nederlandse muziek, taal en actualiteiten? In een nieuw seizoen van Ik Hou van Holland test presentatrice Linda de Mol bekende Nederlanders op hun kennis van Nederland.
Onder leiding van captains Jeroen van Koningsbrugge en Richard Groenendijk proberen de twee teams zoveel mogelijk punten te behalen in diverse spellen. Tooske Ragas, Johnny de Mol, Tatum Dagelet en Gerard Ekdom bijten dit seizoen het spits af.
De spelshow is niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie. Terwijl Groenendijk pas voor de tweede keer de rol van teamcaptain op zich neemt, heeft Van Koningsbrugge sinds het begin nog geen uitzending gemist. “Jij houdt het vol hè. Ik heb niet alle seizoenen volgehouden, jij wel” aldus De Mol tegen Van Koningsbrugge.
Ik Hou van Holland is vanaf zaterdag 24 februari wekelijks vanaf 20:00 uur te zien op SBS6.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden