TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie weet het meest over Nederlandse muziek, taal en actualiteiten? In een nieuw seizoen van Ik Hou van Holland test presentatrice Linda de Mol bekende Nederlanders op hun kennis van Nederland.
Onder leiding van captains Jeroen van Koningsbrugge en Richard Groenendijk proberen de twee teams zoveel mogelijk punten te behalen in diverse spellen. Tooske Ragas, Johnny de Mol, Tatum Dagelet en Gerard Ekdom bijten dit seizoen het spits af.
De spelshow is niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie. Terwijl Groenendijk pas voor de tweede keer de rol van teamcaptain op zich neemt, heeft Van Koningsbrugge sinds het begin nog geen uitzending gemist. “Jij houdt het vol hè. Ik heb niet alle seizoenen volgehouden, jij wel” aldus De Mol tegen Van Koningsbrugge.
Ik Hou van Holland is vanaf zaterdag 24 februari wekelijks vanaf 20:00 uur te zien op SBS6.
Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown