TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het raden van de uitkomst van een uitdaging of de afloop van een filmpje: dat is waar het in de nieuwe spelshow Ja of Nee? om draait. Honderd mensen uit het publiek moeten bijvoorbeeld raden of het de wereldrecordhouder dobbelstenen stapelen lukt om zijn record ter plekke te verbeteren.
Dit doen ze door plaats te nemen op het juiste vak op de studiovloer. Wie een fout antwoord geeft, moet terug naar de tribune. De deelnemer die aan het eind van de aflevering nog steeds op de vloer staat, wint 25.000 euro. Zijn er nog meerdere kandidaten in het spel, dan delen ze de pot.
De presentatie is in handen van Kalvijn. Britt Dekker en Rob Janssen staan hem bij. Britt presenteert de opdrachten op locatie en Rob is als reporter verantwoordelijk voor de filmpjes.
Ja of Nee? is vanaf 5 oktober 2024 iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op SBS6.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan