TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Je moet het maar durven: met negen kinderen emigreren om een nieuw begin te maken in het buitenland. De families Jelies (twee ouders, negen kinderen) en Gnodde (elf mensen, inclusief aanhang en kleinkinderen) waagden de sprong.
De families zijn al helemaal ingeburgerd in respectievelijk Spanje en Frankrijk, zo is vandaag te zien in Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren. Al blijft het voor de omgeving soms wennen om zulke grote gezinnen te zien.
“We hebben een leuke band met mensen hier opgebouwd, alleen al door te zeggen dat je negen kinderen hebt”, zei Johan Jelies eens in een terugblik. “Dan zeggen ze: madre mia!” Johan en Janneke kunnen bovendien wel tegen een stootje: ze overwonnen allerlei tegenslagen, schreven ze vorig jaar nog in hun boek De Jelies.
Deze aflevering van Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren is op woensdag 2 juli 2025 om 20:30 uur te zien op SBS6.
Zoon Martijn Krabbé droeg Idols- en X Factor-pak van vader op het Gouden Televizier-Ring Gala
16:37De familie Meiland is gestopt maar gaat nog wel kerst vieren bij SBS
16:07Suzan en Freek geven interview aan Eva Jinek
14:11Videoland deelt de allereerste beelden van Waar de F*ck Is Stuk?
13:52Wilfred Genee blikt vooruit op Het Debat van Nederland: 'Ik kan die koppen niet meer zien'