TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen heeft geen goed woord over voor HLF8. "Die hele redactie van jou snapt er niks van", bijt hij Vandaag Inside-collega Hélène Hendriks vrijdagavond toe.
Hélène Hendriks en Leonie ter Braak presenteren afwisselend HLF8, zolang Johnny de Mol (nog) niet terugkeert. Het praatprogramma op SBS6 kampt met magere kijkcijfers. Wat eraan mankeert? Dat legt Johan Derksen even haarfijn uit.
Als Hélène in Vandaag Inside uitleg geeft over een bekritiseerd interview in HLF8, brandt Johan los. "Ik vind jouw hele programma schandalig", sneert de snor. "De eindredactie en de redactie falen hopeloos, het is het kijken niet waard." En, concludeert hij: "Dat programma moet van de buis, het is trekken aan een dood paard."
Bekijk het fragment hieronder terug.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'