TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vrijdag werd bekend dat het OM Johans liquidatie-uitspraak jegens Thierry Baudet onder de loep neemt. Een standaard procedure na een melding zoals de Forum voor Democratie-fractievoorzitter deed van Johans uitspraak. Of Johan zich nu zorgen maakt?
"Het is toch zonde dat het OM naar dit soort onzin gaat kijken terwijl er zulke stapels procesverbalen van ernstige zaken al een half jaar blijven liggen", reageerde hij in Vandaag Inside. De voetbalanalist maakt zich in elk geval geen zorgen. "Ze kijken maar een end weg." Bovendien denkt Johan dat het OM dit onderzoek 'voor de bühne' doet en om 'interessant' te doen. Hij draait het ook om: volgens Johan is het Thierry die 'een draai om z'n oren' van het OM moet krijgen.
De heren zijn inmiddels wel wat schandalen gewend, dus de show was vrijdagavond ook als vanouds jolig. Zo kwamen er dickpics ter sprake, waar de tafel de grootste lol om had.
RTL geeft hoop op terugkeer De Verraders Halloween
12:53Ewout Genemans geeft kijkje achter de schermen bij Bureau Utrecht: 'Al veel meegemaakt'
11:50Dit mag je niet missen: alle kijktips rond het Eurovisie Songfestival 2025
11:10Lijken gezocht voor nieuw seizoen Flikken Maastricht
11:05Gebeurtenis in De Verraders zorgde voor grote shock bij kandidaten