TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze muzikale kerstspecial vertolken zangers en muzikanten als singer-songwriter Matthijn Buwalda, dj Sefa en zangeres en actrice Joy Wielkens samen kerstklassiekers, vanuit de Amersfoortse Sint-Joriskerk.
Voor Buwalda - bekend van Beste Zangers - is Kerstmis een feest van hoop, vertelde hij eerder op zijn LinkedIn-pagina. "Met Kerst werd een kindje geboren op een onopvallende plek, uit onopvallende ouders en in een onopvallend gehucht. Niks groots aan."
Maar juist kleine dingen als een toevallige ontmoeting of een mooi liedje kunnen hoop bieden volgens Buwalda. "Misschien moeten we voor het licht kijken naar het terloopse, het onopvallende." Want dat is er ook als alles duister is. "Elke dag staat er wel ergens een kribbe met pasgeboren licht en hoop."
Kerstspecial: Als Alles Duister Is is op dinsdag 24 december 2024 om 22:25 uur te zien op NPO 2.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd