TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het ‘Beter voor’-keurmerk prijkt op meer dan zevenhonderd producten van Albert Heijn. Op vlees- en kaasverpakkingen bijvoorbeeld, maar ook op groenten, fruit en zuivelwaren. Wat belooft de grootgrutter nu eigenlijk, vragen de presentatoren van Keuringsdienst van waarde zich af. En waarom maken ze er niet ‘het beste voor’ van?
Vijf jaar geleden startte de supermarktketen met het ‘Beter voor’-programma, waarbij Albert Heijn samenwerkt met honderden Nederlandse en internationale melkveehouders, varkensboeren, pluimveehouders en groente- en fruittelers. Wat de supermarkt precies wil bereiken met de boeren, wordt duidelijk in deze aflevering.
Keuringsdienst van Waarde heeft overigens nieuws: vanaf volgend jaar verhuist het programma van NPO 3 naar NPO 1.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Talpa weerspreekt claims moeder Bondgenoten-winnares Dominique over verplichte positiviteit
09:02Noa Vahle fileert conservatieve uitspraken Donny Roelvink: 'Heel zorgwekkend'
08:53De TV van gisteren: Klinkende kijkcijfers voor winst Jorinde van Klinken op EK atletiek
06:47Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'