TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het ‘Beter voor’-keurmerk prijkt op meer dan zevenhonderd producten van Albert Heijn. Op vlees- en kaasverpakkingen bijvoorbeeld, maar ook op groenten, fruit en zuivelwaren. Wat belooft de grootgrutter nu eigenlijk, vragen de presentatoren van Keuringsdienst van waarde zich af. En waarom maken ze er niet ‘het beste voor’ van?
Vijf jaar geleden startte de supermarktketen met het ‘Beter voor’-programma, waarbij Albert Heijn samenwerkt met honderden Nederlandse en internationale melkveehouders, varkensboeren, pluimveehouders en groente- en fruittelers. Wat de supermarkt precies wil bereiken met de boeren, wordt duidelijk in deze aflevering.
Keuringsdienst van Waarde heeft overigens nieuws: vanaf volgend jaar verhuist het programma van NPO 3 naar NPO 1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4