TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sloeg het woord bourgondisch’ vroeger op iemands uitbundige levensstijl, nu heten ook steeds meer producten in de supermarkt bourgondisch, van krieltjes tot kip. En dat vindt de Keuringsdienst van waarde maar een vreemde zaak. Want waarom krijgt een product dit predicaat? Geniet je meer wanneer je een bourgondisch brood eet?
De presentatoren zoeken het tot op de bodem uit in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. Zo brengt Ersin Kiris een bezoek aan een bakkerij in Hoogwoud die bourgondische appeltaartjes verkoopt. Ze zijn zeer geliefd bij de klanten, maar de presentator vraagt zich vooral af wat de taart anders maakt dan de rest van het gebak. Eigenaar Loes laat met alle liefde zien hoe die gemaakt wordt, en Kiris mag het resultaat proeven.
De komende weken moeten Ersin Kiris en zijn collega’s het nog even zonder nieuw gezicht Sosha Duysker doen. Zij startte vorige maand met de opnames en maakt waarschijnlijk halverwege februari haar opwachting. Het team is blij met Duyskers komst: de voormalig Klokhuis-presentatrice is een doorpakker. “Als kind stuurde ik brieven naar de burgemeester over hondenpoep in de straat en over hoe het allemaal beter kon in de buurt. Ik heb me altijd druk gemaakt over de wereld om me heen.” In 2020 werd ze genomineerd voor de Eberhard van der Laan Award voor mensen die een verbindende rol spelen in de samenleving.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Het Familiediner van start gaat
09:20Alles wat we weten over de zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden 2026
08:18Nicky van der Gijp wordt vaste WK-analist in De Oranjezomer op Curaçao
08:01De TV van gisteren: Marlotte verovert harten van Huizenruilers-kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 juni 2026