TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sloeg het woord 'bourgondisch' vroeger op iemands uitbundige levensstijl, tegenwoordig wordt de term veelvuldig gebruikt voor producten die in het supermarktschap liggen, van krieltjes tot kip. Dat roept bij de makers van de Keuringsdienst van Waarde vragen op. Waarom krijgt een product dit predicaat? Geniet je meer wanneer je een bourgondisch brood eet? De presentatoren zoeken het tot op de bodem uit in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen.
Ersin Kiris brengt een bezoek aan een bakkerij in Hoogwoud die bourgondische appeltaartjes verkoopt. Ze zijn zeer geliefd bij de klanten, maar de presentator vraagt zich vooral af wat de taart anders maakt dan de rest van het gebak. Eigenaar Loes laat zien hoe de taart gemaakt wordt en Kiris mag ervan proeven.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen