TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de aanbiedingen van supermarkten en drogisten een beetje in de gaten houdt, weet dat het zonde is om het volle pond te betalen voor bijvoorbeeld shampoo, deodorant en tandpasta. Veel merken zijn eens in de zoveel tijd flink goedkoper. Folders staan vol met kortingen en geregeld is bij aankoop van een product het tweede zelfs gratis. Op die 1+1-actie richt Keuringsdienst van Waarde zich deze week.
Hoe kan het dat je voor bepaalde producten zelden de originele prijs hoeft te betalen - of ze gratis krijgt - omdat ze altijd wel ergens onderdeel van een actie zijn? De keurmeesters willen weten wie hier nu zo vriendelijk is voor de consument: de producent of de winkelier? Maar daar komen ze niet zomaar achter, de acties zijn met geheimzinnigheid omgeven.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld