TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al jarenlang volgt Keuringsdienst van Waarde misstanden in de vleesindustrie. Koeien, kippen, zelfs kikkers: allemaal kwam ze al een keer aan bod in het consumentenprogramma. Ook de eerste aflevering van het nieuwe seizoen gaat het over vlees.
Ditmaal onderzoeken de dienst het eindproduct: de lappen die in de vitrines liggen. Tot hun verbazing worden die soms verkocht met een malsheidsgarantie. Nog los van de vraag of het niet gewoon lekker is om goed op een stuk vlees te moeten kauwen, vragen de programmamakers zich af wat dat nu eigenlijk is, mals. En hoe de producenten ervoor zorgen dat die te garanderen is.
Op weg naar het antwoord op deze vraag stuiten de presentatoren op een even geheime als opmerkelijke trukendoos van de slagers en de supermarkten.
Keuringsdienst van Waarde is vanaf 23 september weer iedere maandag om 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026