TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al jarenlang volgt Keuringsdienst van Waarde misstanden in de vleesindustrie. Koeien, kippen, zelfs kikkers: allemaal kwam ze al een keer aan bod in het consumentenprogramma. Ook de eerste aflevering van het nieuwe seizoen gaat het over vlees.
Ditmaal onderzoeken de dienst het eindproduct: de lappen die in de vitrines liggen. Tot hun verbazing worden die soms verkocht met een malsheidsgarantie. Nog los van de vraag of het niet gewoon lekker is om goed op een stuk vlees te moeten kauwen, vragen de programmamakers zich af wat dat nu eigenlijk is, mals. En hoe de producenten ervoor zorgen dat die te garanderen is.
Op weg naar het antwoord op deze vraag stuiten de presentatoren op een even geheime als opmerkelijke trukendoos van de slagers en de supermarkten.
Keuringsdienst van Waarde is vanaf 23 september weer iedere maandag om 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface