TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elk boodschappenrondje kan voor Maarten Remmers eindigen in een onderwerp voor zijn programma. "Beroepsdeformatie", vertelt de Keuringsdienst van Waarde-presentator. "Ik kijk altijd met een schuin oog naar producten waar nog een verhaal in zou kunnen zitten. Bij alles wat in mijn handen krijg, vraag ik me af wat het eigenlijk echt is. Soms ga ik zelfs bewust de supermarkt in om te kijken wat we nog niet hebben gedaan."
Ditmaal is Remmers of een van zijn collega's duidelijk langs het theeschap gelopen. "Dat is echt geëxplodeerd. Bosvruchten, mango, gekaramelliseerde peer: je kunt het zo gek niet verzinnen of er is wel een thee met die smaak." De vraag is hoe die in het drankje komt. Remmers belooft 'een wonderlijke verkenning van de aroma-industrie'.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 14 oktober 2024 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino