TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zullen ze het hun concurrentie ook nu weer lastig maken?
Deze VIP-editie van Beat the Champions werkt in principe hetzelfde als normaal, maar toch zijn er een paar verschillen. Deze editie is namelijk tevens een samenwerking met De Nationale Postcode Loterij die op 1 januari de grootste Postcode Kanjer van 58,9 miljoen gaat uitreiken. Daarom zal er in de speciale uitzending meerdere keren worden overgeschakeld naar de woonplaats van de winnaars. Welke plaats dat is, blijft natuurlijk vooralsnog geheim.
Voor de VIPS zal dat echter weinig verschil maken. Patrick Martens, Eva Koreman, Sergio Vyent, Lisa Loeb, Niek Roozen en Ferdi Stofmeel moeten namelijk nog steeds alles op alles te zetten om een mooi bedrag te winnen voor een goed doel naar keuze. En dat zal niet makkelijk zijn, want de vijf doorgewinterde champions Diederik Jekel, Cindy Hemink, Abel Gilsing, Nynke de Jong en Devrim Aslan hebben een enorm brede algemene kennis en vullen elkaars specialisme ook nog eens perfect aan. Aan Chantal Janzen ook in deze editie de eer om de vragen stellen.
De Beat the Champions VIPS-editie is zondag 1 januari om 20:00 uur te zien op RTL4.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside