TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zullen ze het hun concurrentie ook nu weer lastig maken?
Deze VIP-editie van Beat the Champions werkt in principe hetzelfde als normaal, maar toch zijn er een paar verschillen. Deze editie is namelijk tevens een samenwerking met De Nationale Postcode Loterij die op 1 januari de grootste Postcode Kanjer van 58,9 miljoen gaat uitreiken. Daarom zal er in de speciale uitzending meerdere keren worden overgeschakeld naar de woonplaats van de winnaars. Welke plaats dat is, blijft natuurlijk vooralsnog geheim.
Voor de VIPS zal dat echter weinig verschil maken. Patrick Martens, Eva Koreman, Sergio Vyent, Lisa Loeb, Niek Roozen en Ferdi Stofmeel moeten namelijk nog steeds alles op alles te zetten om een mooi bedrag te winnen voor een goed doel naar keuze. En dat zal niet makkelijk zijn, want de vijf doorgewinterde champions Diederik Jekel, Cindy Hemink, Abel Gilsing, Nynke de Jong en Devrim Aslan hebben een enorm brede algemene kennis en vullen elkaars specialisme ook nog eens perfect aan. Aan Chantal Janzen ook in deze editie de eer om de vragen stellen.
De Beat the Champions VIPS-editie is zondag 1 januari om 20:00 uur te zien op RTL4.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden