TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over drie weken begint het controversiële WK in Qatar. Tijdens de bouw van de voetbalstadions vielen er doden en gewonden door de slechte omstandigheden en de mensenrechten in het land. Desondanks gaat het WK en de verslaggeving ervan door. Wel besteden onder meer NOS met een driedelige serie en Danny Ghosen met In de schaduw van het WK aandacht aan deze onmenselijke kant van het WK.
Deze keerzijde mocht de pret niet drukken voor Mart. Trots koos hij in I Want Your Song het nieuwe WK-lied uit zes inzendingen. De keuze viel op Mijn Oranje Hart. De Ik ga zwemmen-zanger bracht het lied vervolgens zelf ten gehore. De meningen zijn verdeeld. Er wordt zelfs gesproken van doorgestoken kaart.
Ik heb niet snel met een liedje van dat is het, maar mijn oranje hart is nu al de winnaar #iwantyoursong — Rien van Nobelen (@thetwist180) October 29, 2022
Mijn oranje hart ! Winnaartje hoor #iwantyoursong — mandynhk (@mandynhk1) October 29, 2022
Dat laatste nummer, lijkt wel een doorgestoken kaart bij #iwantyoursong
Beiden vaste tekstschrijvers van Mart hoogkamer en te overdreven enthousiast — Ome Co, Die van Rien (@die_rien) October 29, 2022
Oordeel zelf:
John Williams maakt op deze datum zijn opwachting met Huizenruilers
10:05De startdatum van het RTL 4-programma The House of Hide & Seek is bekend
10:00Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
10:00Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien