TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het vorige seizoen van Meldpunt is nog maar net afgelopen of er zijn alweer nieuwe afleveringen te zien. De presentatie van deze dertiende reeks is opnieuw in handen van Elles de Bruin. “Wij willen met ons programma het verschil maken, we willen onrecht openbaren en aanpakken, mensen helpen die vermalen worden in de radertjes van de samenleving”, zei ze eerder over het consumentenprogramma op de site van Omroep MAX.
De Bruin maakt voor de omroep ook podcasts, onder meer over de overgang en over de levensfase daarna. In de podcasts leren luisteraars ook een andere, persoonlijkere, kant van haar kennen. Tegen Omroep West zei ze hier lachend over: “Nou blijkt dus dat die strenge mevrouw van het tv-nieuws ook gewoon huis-tuin-en-keukenproblemen heeft.”
Meldpunt is vanaf vrijdag 12 januari weer wekelijks om 19:55 uur te zien bij MAX op NPO2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026