TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Djibouti is gelegen in de hoorn van Afrika en ruim half zo groot als Nederland. Het is een van de stabielste landen ter wereld. Ismael Omar Guelleh is er sinds 1999 president en er zijn geen redenen om te twijfelen aan een verandering in de nabije toekomst.
Het kent geen verleden met slepende oorlogen en er zijn geen extreem-islamitische groepen actief. Toch is nergens de concentratie buitenlandse militaire bases zo hoog als in Djibouti. Veel landen waaronder Amerika, Japan, China, Italië en Frankrijk hebben zich er gestationeerd.
Djibouti ligt namelijk aan de vaarroute door de nauwe zeestraat die de Rode Zee verbindt met de Indische Oceaan. In Oases wil Kefah Allush weten hoe het de inwoners lukt zo vredig te blijven tussen al het machts- en wapenvertoon.
The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'