TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen neemt in Oh, Wat Een Jaar! teamcaptains Ruben Nicolai en Gerard Joling mee terug naar 1983. In dat jaar vond de grootste demonstratie in de nationale geschiedenis plaats. Op 29 oktober was Den Haag het decor van de vredesdemonstratie tegen de plaatsing van kruisraketten in West-Europa. Maar liefst 550.000 burgers waren van de partij.
Ook de andere grote gebeurtenis van dat jaar was niet echt vrolijk: Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer werden ontvoerd door onder meer Cor van Hout, Willem Holleeder en Frans Meijer.
De muziek van die tijd zorgde gelukkig voor een vrolijke noot. Nummers als 'Red red wine' van UB 40, '(Hey you) The rock steady crew' van de gelijknamige groep en Nena met '99 Luftballons' voerden de hitlijsten aan.
Deze aflevering van Oh, Wat Een Jaar is op zaterdag 28 oktober om 20:00 uur te zien op RTL4.
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind