TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat artsen fouten maken is niet altijd te voorkomen. Soms heeft zo'n fout fatale gevolgen. Is dat voor een arts reden om het beroep op te geven? Of kun je leren van zo'n fout, als arts én als mens?
In Over Leven vertelt hartchirurg Shirin Bemelmans-Lalezari van het UMC Utrecht aan Coen Verbraak over een medische fout uit het begin van haar carrière. Hierdoor overleed een patiënt tijdens een relatief eenvoudige ingreep. Ze ontdekte dat het niet eenvoudig was om haar werk daarna weer op te pakken. Chirurgen praten wel over medische fouten en het voorkomen daarvan, maar eigenlijk niet over wat zo'n fatale fout met je doet. Bemelmans-Lalezari pleit daarom voor meer openheid over medische fouten, maar ook voor meer ruimte voor kwetsbaarheid onder artsen.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden