TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We hebben het leven allemaal cadeau gekregen. Ongevraagd. En zonder een gebruiksaanwijzing. Maar hoe doe je dat eigenlijk, leven? Dat is een vraag die presentator Coen Verbraak meeneemt in het programma Over Leven. De komende weken praat hij hierin met tien uiteenlopende gesprekken over het leven, de zin én onzin ervan en waar mensen troost uitputten als het even tegenzit.
In deze eerste aflevering is zijn gast Margôt Ros. De actrice liep in 2018 hersenletsel op en haar wereld kwam tot stilstand. Ze verloor grip op haar brein en werd ziek van de geringste prikkels. Veroordeeld tot isolatie en revalidatie ging ze door een zeer donkere periode. Maar ze leerde ook dat je je hersens opnieuw kunt trainen, en over de dingen die écht je energie waard zijn in het leven.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij