TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We hebben het leven allemaal cadeau gekregen. Ongevraagd. En zonder een gebruiksaanwijzing. Maar hoe doe je dat eigenlijk, leven? Dat is een vraag die presentator Coen Verbraak meeneemt in het programma Over Leven. De komende weken praat hij hierin met tien uiteenlopende gesprekken over het leven, de zin én onzin ervan en waar mensen troost uitputten als het even tegenzit.
In deze eerste aflevering is zijn gast Margôt Ros. De actrice liep in 2018 hersenletsel op en haar wereld kwam tot stilstand. Ze verloor grip op haar brein en werd ziek van de geringste prikkels. Veroordeeld tot isolatie en revalidatie ging ze door een zeer donkere periode. Maar ze leerde ook dat je je hersens opnieuw kunt trainen, en over de dingen die écht je energie waard zijn in het leven.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?